Kwiaty i owoce w cytrynowo-malinowej dekoracji ślubnej

Delikatny odcień cytryny i malinowy róż – taka kolorystyka zdominowała kwiaty i dekoracje ślubu i wesela na polach golfowych w Sobieniu Królewskim pod Warszawą.

Niewątpliwie piękne i zadbane okoliczności przyrody były wspaniałym tłem dla sali weselnej, którą udekorowały kwiaty i ozdoby. Elegancką, ale jednocześnie ciemną kolorystykę sali ożywiliśmy radosnymi bukietami skomponowanymi z sezonowych lewkonii i piwonii oraz zawsze zachwycających eustom i róż. Na stołach gości weselnych poza bukietami stanęły też tealighty ozdobione malinowymi kokardkami oraz podkreślające weselny motyw cytryny!

Cytryny znalazły się także w dekoracji stołu pary młodej. Były wplecione pomiędzy cytrynowo różowe kwiaty oraz ułożone na stole wraz z uroczymi świecznikami na tealighty.

Nie ma co oszukiwać – uwielbiamy kwiatowo-owocowe połączenia!

Słodkie bufety ugościły nasze buteleczki z kwiatami ozdobione dodatkowo słodkimi proporczykami z wizerunkiem malin i cytryn. Dla gości weselnych ustawiliśmy też praktyczne dekoracje na bufetach, a więc doniczki z mięta i szałwia ananasową, które wybornie aromatyzują wodę. By nikt nie pomylił aromatycznych listków z zielenią ozdobną, w doniczkach znalazły się także proporczyki informujące o ich przeznaczeniu.

Zwieńczeniem każdego wesela jest niewątpliwie bukiet ślubny. Dla Justyny – panny młodej skomponowaliśmy delikatny i radosny letni bukiet ślubny. Znalazły się w nim  piwonie o różowo-koralowym odcieniu, jasno-cytrynowe eustomy, różowe róże o odrobina szarej zieleni. Z równie pięknych kwiatów stworzyliśmy bransoletkę kwiatową dla druhny oraz butonierki zdobiące klapy męskich garniturów.

Ślubny samochód, by nie czuł się gorszym, również dostał od nas dekoracje, różowe goździki na masce oraz cytrynowo-różowe kokardy na klameczkach. Pastelowe kolory wspaniale komponowały się z bielą lakieru.

Uroczystość zaślubin w powsińskim kościele udekorowaliśmy delikatnymi kwiatami ozdabiającymi ławeczki. Krzesła pary młodej i świadków również zyskały nienachalne dekoracje podkreślające młodzieńczy urok nowożeńców.

Życzymy szczęścia i uśmiechu!