Róż i mięta na ślubie i przyjęciu weselnym

Pastelowo-różowe kwiaty i miętowe dodatki królowały na Wielkanocnym ślubie i weselu Emilii i Jacka.

Pannie młodej na ślubie towarzyszył delikatny bukiet z jaskrów, piwonii i róż oraz wianek, który wspaniale komponował się z blond włosami Emilii.

Kościół w Nowym Dworze Mazowieckim udekorowany był odcieniami bieli i różu. Na ławkach rozpięliśmy tiul francuski upięty w łuki, na posadzce stanęły lampiony ustawione wśród płatków kwiatów. Na gości czekały rożki z płatkami kwiatów, którymi obsypali oni parę młodą po uroczystości.

Na stołach weselnych zagościły piwonie, hortensje i róże skomponowane w lekkie bukiety. Dodatkową ozdobą stołów były bieżniki z miętowych i różowych wstążek. Miętowe szarfy, delikatne jak mgiełka ozdobiły też krzesła w Lawendowym Pałacyku w Błoniu pod Warszawą.

Po ślubie, podczas przyjęcia weselnego stół pary młodej zdobiła zwarta kompozycja z pastelowych kwiatów oraz dwie mniejsze, na bokach stołu.

Dla gości weselnych powstał także candy bar z pasującymi kolorystycznie słodkościami oraz słodkimi proporczykami. Weselne napisy w formie papierowych girland ozdobiły także stół wiejski i bar.

By uhonorować rodziców po ślubie para młoda wręczyła im pastelowe bukiety.