AHOJ! Wesele na horyzoncie!

Morski szkwał zawiał nas aż pod Przemyśl, gdzie na Zamku w Krasiczynie przygotowaliśmy morskie dekoracje na ślub i wesele.

Temat przewodni wynikał z wielopokoleniowej pasji rodziny pana młodego do żeglarstwa.

Dla panny młodej na ślub przygotowaliśmy minimalistyczny bukiet z kremowych kwiatów cantedeskii ozdobiony granatową wstążką i muszelkami, jego mniejszą wersje przygotowaliśmy dla świadkowej.

Dla pana młodego i świadka stworzyliśmy morskie butonierki z kwiatów cantedeskii, a dla druhen morskie bransoletki kwiatowe.

Wysoką i zielonkawą sale weselną zamieniliśmy w krainę pełną morskich inspiracji. Kolor ścian sali weselnej podyktował nam również paletę weselnych kolorów czyli eleganckie połączenie granatu, bieli i zieleni. Na stołach weselnych znalazła się wiele morskich dodatków: muszelki, rozgwiazdy, słoneczny piasek, a nawet miniaturowe latarnie morskie – świeczki.

Kule skomponowane z białych kwiatów goździków ustawione na pasiastych postumentach ozdobiły każdy ze stołów gości, zachwycając parę młodą jak i obsługę zamku. Każdy ze stołów zamiast numerów miał własną nazwę w morskim klimacie. Na stołach każdy z gości znalazł także niebieskie migdały w formie prezencików z uroczymi bilecikami.

Białe serwetki ozdobiły granatowe wstążeczki oraz miniaturowe łódeczki składane przez naszą ekipę wielce pracowicie.

Morski był również słodki bufet ozdobiony girlanda z napisem „Zatoka słodkości”, wstążkami oraz wielopoziomowymi postumencikami zwieńczonymi kulami z białych kwiatów.

Stół pary młodej ozdobiły nie tylko biało-zielone kwiaty ale również muszle i rozgwiazdy morskie oraz ręcznie rzeźbione koło sterowe.

To było wyjątkowy ślub i wesele!