Dekoracje stołów podczas przyjęcia weselnego

Dekoracje na stołach gości weselnych witają gości i parę młodą wkraczającą na pięknie udekorowaną sale weselną.

To wyjątkowy moment, który zapada głęboko w pamięć i co raz częściej jest odzwierciedleniem wyjątkowości pary młodej, która decyduje się na tematyczną dekorację stołów weselnych.

Dekoracje stołów weselnych mogą składać się z lampionów ze świecami otoczonych wiankami z kwiatów, bukietów w ciekawych wazonach, kwiatowych kul czy zestawów buteleczek i słoiczków z kwiatami w stylu boho. Dla każdej z naszych Par Młodych indywidualnie projektujemy dekoracje stołu pary młodej oraz stołów weselnych gości tak by pasowały do wymarzonego stylu przyjęcia.

Tworząc dekoracje na stoły weselne korzystamy z wielu gatunków świeżych kwiatów najwyższej jakości, a także dodatków jak owoce, wstążki, świece i inne. Zawsze dbamy o to by kwiaty i dekoracje podczas wesela były pięknie, ale i praktycznie. Nasze doświadczenie wynikające z znajomości zasad nakrywania stołu oraz wieloletniej współpracy z wieloma salami weselnymi i restauracjami owocuje zgraniem i równowagą pomiędzy wszystkimi elementami nakrycia stołów weselnych.