Ślub i wesele

Dekoracje na ślub i wesele – kwiaty i dodatki, sprawiają, że ten najważniejszy dzień w życiu staje się jedyny i niezapomniany.

Śluby i wesela to nasza pasja. Dbamy o to by każdy szczegół dekoracji był dopasowany do potrzeb i pomysłów naszych par młodych.
Dbamy o Twój ślub i wesele w zakresie wszystkich dekoracji i kwiatów począwszy od niezapomnianego bukietu ślubnego i wianka, aż po bajkowy candy bar, a nawet scenografię sesji zdjęciowej. Nasze Pary Młode poza wiedza i doświadczeniem, którym dysponujemy otrzymują dostęp do bazy sprawdzonych firm z branży weselnej jak: fotografowie, wizażystki, cukiernicy czy projektanci sukien ślubnych.
Dokładamy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom. Nasza kreatywność i doświadczenie pozwala nam realizować klasycznie eleganckie i zupełnie ekstrawaganckie zlecenia.

Planujesz ślub i wesele?

Przygotowałam pomocną listę, która pozwoli Wam łatwo określić podstawowe elementy dekoracji. Wybierzecie te, które Was interesują: 

INFORMACJE POTRZEBNE DO STWORZENIA PROJEKTU DEKORACJI NA ŚLUB I WESELE  – kliknij żeby otworzyć plik PDF

Kwestie podstawowe.

Marzycie o pięknych dekoracjach, które ozdobią salę weselną i miejsce ślubu – oto kilka kwestii, które pozwolą Wam w spokojny sposób zaplanować kwiaty i dekoracje na Waszą uroczystość.

Po pierwsze, nie wahajcie się umówić na spotkanie – osobiście lub online :) Najlepiej umówić się z nami na spotkanie około 12 – 6 miesięcy przed zaplanowaną datą ślubu i wesela, ale im wcześniej, tym lepiej – w szczególności jeśli planujecie ślub w sezonie maj – wrzesień.
W trakcie takiego spotkania porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, pomysłach, terminarzu i budżecie. Następnie przedstawimy Wam nasz projekt bukietów, dekoracji stołów, dekoracji kościoła itd., i jeśli się on Wam spodoba określimy zasady współpracy na papierze. Na miesiąc przed ślubem ostatecznie ustalimy szczegóły dekoracji ślubnych, dostawy, ustawienia – tak, by dzień ślubu przebiegał bezstresowo i by wszyscy mogli cieszyć się  pięknym kwiatami i dekoracjami.

Ważne sprawy.

Na pierwszym spotkaniu wypytam Was o ulubioną kolorystykę, styl i wszystko czego nie lubicie! 

Poniżej kilka pomocnych pytań:

 • Jaki jest Wasz wymarzony styl ślubu i wesela? [np. romantyczny, vintage, sielski, glamour czy może gotycki?]
 • Czy określiliście motyw przewodni? [to może być coś, co jest dla Was bardzo ważne i Was połączyło – np. morze, góry, jesień, fotografia czy jakakolwiek inna pasja. Nasze pary wybierały morze, kolor malinowy czy wąsy i usta jako motyw przewodni.]
 • Jak wygląda lub ma wyglądać suknia ślubna – jaki jest jej styl i kolorystyka?
 • Gdzie zamierzacie wziąć ślub i zorganizować wesele? [kościół, Urząd Stanu Cywilnego, restauracja, hotel, plener?]
 • Ile osób będzie na ślubie i weselu?
 • W jaki sposób będą usadzeni goście na weselu? [stoły długie czy okrągłe?]
 • Jaki będzie średni wiek gości?
 • Jak planujecie dotrzeć na ślub / wesele? [samochodem, tramwajem, a może dorożką?]
 • Czy macie jakąś wiedzę na temat uczuleń na kwiaty?
 • Czy są kwiaty, których nie lubicie?
 • Jaki budżet planujecie przeznaczyć na dekoracje weselne? To trudne ale bardzo ważne pytanie pozwala nam szybkie zaproponować Wam dekoracje idealnie wpisane w Wasze oczekiwania ale i przyjazne dla budżetu.

Świetnym początkiem pracy nad dekoracjami ślubnymi jest zebranie wszystkich zdjęć, wycinków z gazet (mocno vintage ale może ktoś jeszcze wicina), próbek materiałów, które się Wam podobają i są dla Was inspiracją.

Zobacz nasze realizacje!