Jesienny ślub cywilny w Pałacu Zdunowo

Po sezonie bieli i pasteli stworzenie dekoracji na ślub cywilny dla Ilony i Charliego to była niesamowita przygoda!

Zacznijmy od pogody – to zawsze mocno wałkowany temat. W końcu, w naszym kraju możemy zamówić wszystkie atrakcje weselne – poza pogodą. Tym razem bogini łagodnej aury była usatysfakcjonowana naszymi modłami i dostaliśmy najpiękniejsza pogodę o jakiej można marzyć! Koniec października był słoneczny i ciepły, o ślubnym planie B mogliśmy zapomnieć. Plenerowy ślub cywilny miał sto procent szans na powodzenie!

Z panną młodą – Iloną, zaczęłyśmy planować oprawę ślubu i wesela jeszcze zimą. Od razu wiedziałam, że to wyjątkowa Para, z pomysłem na ślub i jego kolorystykę. Połączenie pełnego pasji bordo i kremu wzbogaciłem o stylowe beżowe kwiaty.

Na miejsce ślubu cywilnego wybraliśmy przestrzeń przy Pałacu Zdunowo – z szerokim widokiem na park. Tłem ceremonii były kolumny kwiatowe z cudnym kompozycjami kwiatowymi pełnymi dalii, hortensji, róż z naturalną, dziką zielenią! Alejkę ślubną udekorowały duże kompozycje w złotych naczyniach – ten element blink blink w vintage wydaniu idealnie podkreślił urok złotych krzeseł chiavari. Nie zabrakło też ulubionych rożków z płatkami kwiatów – tym razem suszonymi. Pieczołowicie suszonymi przez ostatnie miesiące:)

Dla panny młodej – Iwony stworzyłam (tak, tak – bukiety ślubne zawsze układam osobiście) bukiet z bordowymi daliami i eucaliptusem – dla jej druhen jasne róże z eucaliptusem. Spojrzcie na zdjęcia jak pięknie to wyglądało w całej ślubnej stylizacji.
Ilona i Charlie przylecieli wprost z Wielkiej Brytanii na swój ślub. Duża liczba zagranicznych gości na ślubie to zawsze +5 do presji – nasza praca to będzie też element wizerunku Polski, który pozostanie w sercach gości!

Zapraszam wiec na salę weselną! Najważniejsze miejsce – stół pary młodej udekorowaliśmy kwiatami, które podkreślił blask świec. To było piękne miejsce gromadzące gości weselnych wokół pary młodej. Na stołach weselnych stanęły centralne kompozycje kwiatowe – niskie, bo takie najbardziej pasują do stylu Pałacu Zdunowo. Piękne połączenie bordowych hortensji, ciemnej zieleni i kremowo-beżowych róż. Mocnym akcentem koloru były bordowe serwetki złożone w nieformalne supełki.

Zapraszam was na jesienny ślub cywilny w Pałacu Zdunowo!
Zdjęcia: Sen o victorii – fotografia.