Natura i technologia na scenie – dekoracje na gali HP Partner Excellence Award 2022

Mieliśmy wielką przyjemność zaprojektować i przygotować kwiatową oprawę gali Hewlett Packard Partner Excellence Award 2022. Stworzyliśmy bardzo naturalną koncepcję wręcz łąkowych, dzikich kwiatów w szlachetnym połączeniu bieli i zieleni.

Scenę udekorowaliśmy kwitnącymi kępkami, łączkami. To one delikatnie pięły się po czarnych stopniach sceny witając na niej nominowanych uczestników.
Na nich właśnie czekały nagrody, które ustawione na transparentnych postumentach z zielonymi kompozycjami wijącymi się wewnątrz, prezentowały się wyjątkowo. Czy też jesteście zdania, że forma przyznania nagrody, cała oprawa jest równie ważna jak sama nagroda!?
Ale zacznijmy od początku. Na początku wszystkich eventów jest rejestracja. Stworzyliśmy dla uczestników wyjątkową strefę zapowiadającą styl całego eventu. Łąkowe, naturalne kompozycje kwiatowe witały gości już od wejścia. Zieleń wiła się na surowych, betonowych filarach, wspinała po geometrycznej recepcji i zapraszała gości.
Motyw zieleni oplatającej surowe filary pojawiał się w dalszej przestrzeni eventu towarzysząc gościom na całej gali. Połączenie naturalności, dzikości niczym z „Last of us” z technologią było dla nas pięknym wyzwaniem i roślinną przygodą.

Relacje z rozdania nagród możecie zobaczyć na portalu itreseller.com.pl