Wiosenne wesele w stylu boho

Pięknego, wiosennego dnia powiedzieli sobie „TAK” i wyprawili wesele w stylu boho.
Ślub odbył się w kościele na Placu Grzybowskim w Warszawie, który udekorowaliśmy lampionami, na ławkach zawisły zielone wianuszki ozdobione wstążkami, a krzesła pary młodej ozdobiły zielone, łukowate girlandy ozdobione kwiatami i wstążkami. Przed ołtarzem stanęły duże, naturalne bukiety kwiatów i paprocie.  Kwiaty i ozdoby sprawiły, że ceremonia zaślubin była bardzo delikatna i romantyczna.

Do ślubu panna młoda szła z pastelowym bukietem z piwonii i paproci – so so boho!
Jego mniejsza wersje niosła świadkowa, dla eleganckich panów przygotowaliśmy kwietne butonierki.
Nie można tez zapominać o wyjątkowym samochodzie ślubnym – czerwonej Warszawie, którą ubraliśmy w bukieciki z kwiatów i wstążek zawieszone na klamkach.
Wiosenne wesele odbyło się w miejscu zwanym „Rowdal Piorunowskie Wesele” czyli ciekawych budynku stylizowanym na stare budynki folwarczne. Na ciemnych sufitowych belkach zawisły zielone girlandy ozdobione wstążkami, które pięknie rozświetlały i ożywiały wnętrze. Stoły weselne ubraliśmy w lniane bieżniki i stanęły na nich wiosenne kwiaty. Główne kompozycje to połączenie wiosennych, kwitnących gałązek oraz pastelowych kwiatów, pomiędzy nimi stanęły drewniane pojemniczki z kwitnącymi truskawkami, ziołami i kwiatami. Serwetki ozdobione zielenią stanowiły wyjątkową ramę dla dekoracji stołów.
Wszystkiego najlepszego młodej parze!