Wesele w niebieskich barwach z nutką folk

Wybór koloru niebieskiego na ślub i wesele zgodnie z przesądami ma zagwarantować szczęśliwe i zgodnie pożycie małżeńskie. Nasza para ma więc przed sobą wiele lat miłości i szczęścia.

Bukiet ślubny Sylwii skomponowany był z intensywnie niebieskich hortensji, białych róż i frezji oraz niesamowicie zielonych goździków. Był radosny, kolorowy no nieskromnie powiemy zachwycający. Dla świadkowej przygotowaliśmy mniejszą wersję bukietu panny młodej.

Dla wytwornego pana młodego i świadka – eleganckie butonierki ślubne z frezji.

Ślub odbył się w klimatycznym kościele w Starej Miłosnej. Wnętrze kościoła udekorowaliśmy białymi i błękitnozielonkawymi kwiatami. Ławki kościelne ozdobiliśmy bukiecikami kwiatów, podobnie jak krzesła pary młodej. Przy ołtarzy stanęły dwie kompozycje kwiatowe stanowiące piękna ramę dla uroczystości zaślubin.

Huczne, niebieskie wesele miało miejsce w Lipowym Gościńcu w Otwocku Wielkim pod Warszawą.

Sala weselna ma zdecydowanie folkowy klimat dlatego też na stołach gości weselnych ustawiliśmy romantyczne lampiony szklane ozdobione wiankami z niebieskich i białych kwiatów, które dobrze odnalazły się w klimacie Lipowej Gościńca. Towarzystwem dla dekoracji z kwiatów były mini świeczniki ozdobione kokardkami w kolorach kwiatów.

Stół pary młodej udekorowany był girlandą z niebieskich, białych i zielonych kwiatów oraz świecznikami. Kominek, który stanowił tło dla pary młodej również ozdobiliśmy kwiatami.

Zadbaliśmy także o detale jak obrączki na serwetki skomponowane z trzech kolorów wstążek, papierową girlandę z motywem niebieskiej hortensji zdobiąca weselny drink bar czy kwiaty dekorujące tort weselny.

Wszystkiego najlepszego życzymy nowożeńcom!