Wesele w odcieniach różu i fioletu w Dworku na Wodoktach

Hej wesele! 

Na początku lata zawitaliśmy w weselne progi Dworku na Wodoktach. W jego wnętrzach stworzyliśmy przyjęcie w odcieniach różu i fioletów. Długie stoły weselne ubraliśmy w obrusy w odcieniu szałwii z pasującymi serwetkami. Na stołach stanęły wysokie kompozycje kwiatowe z piwoniami i hortensjami i delikatnym, ażurowym zatrwianem.

Stół pary młodej był skrojony na miarę. Przy dwuosobowym stole zaszalałam z dekoracją. Stół utonął w kwiatach. Obfita kompozycja przed stołem i delikatniejsze kompozycje na stole pary młodej. Delikatności i klimatu dodały świece w świecznikach, o różnych wysokościach. 

Kominek, w tle za parą młodą stał się podstawą ściągającej wzrok kompozycji kwiatowej. Pomiędzy kwiaty i gałązki wpletliśmy jasne inicjały pary młodej.

Skupiłam się na dekoracjach sali, a nie zaczęłam od początku! Gości przybywających na wesele, od ganku witały kolory – szyfonowe kotary w odcieniu różu i fioletu. Ta dekoracja mocno odmieniła wejście do Dworku na Wodoktach, które udekorowalismy też hortensjami w donicach.

Sto lat dla Młodej Pary! 

Zdjęcia: askher.pl