Kolorowe przyjęcie weselne w Złotopolskiej Dolinie

Z naręczem pachnących, kolorowych kwiatów wkroczyliśmy w znajome progi Złotopolskiej Doliny. W letnie przedpołudnie stworzyliśmy dla Joanny i Piotra kolorową, radosną aranżację przyjęcia weselnego. 

Zrezygnowaliśmy z tradycyjnej, wąskiej gamy kolorystycznej i postawiliśmy na piękne, ciepłe odcienie kremu, różu, morelki podbijane przez chłodniejsze odcienie fioletów. Ta urokliwa kolorystyka sprowadziła na salę letnią, swobodną atmosferę.

Zadbaliśmy o nasze ulubione elementy dekoracji, które świetnie sprawdzają się w Złotopolskiej Dolinie. Dekoracja stołów weselnych była różnorodna – na stołach stanęły wysokie i niesie kompozycje kwiatowe dzięki czemu dekoracja była na wielki poziomach. Na stołach znalazły swe miejsce vintage świeczniki z jasnymi świecami – urokliwe detale :)

Stół pary młodej dostał od nas wyjątkową oprawę – kompozycja pełna angielskich róż ogrodowych i duuużo świec! Na kominku stanęły kolejne kompozycje tworząc naturalną, ogrodową aranżację podświetlaną ciepłym blaskiem.

Nie pominęliśmy też stylowej, zielonej girlandy na schodach, dekoracji kwiatowych i świec na tarasie i oczywiście kwiatów osobistych – bukiety ślubnego, bransoletek kwiatowych czy butonierek – pozostaną na zawsze w naszej pamięci i serduszkach.