Pastelowe wesele w Fortecy u Kręglickich

Umaić wesele znaczy ukwiecić – udekorować kwiatami.

Więc śmiało możemy stwierdzić, iż pięknie umailiśmy majowe wesele w warszawskiej Fortecy u Kręglickich.

Koncepcja dekoracyjna powstała w przeciągu niecałego miesiąca i oparta była o połączenie kilku gatunków pastelowych kwiatów.

W bukiecie ślubnym dla Pani Marty pojawiły się eustomy, róże, goździki, tawułki. Powstała kompozycja o romantycznym i delikatnym wyrazie. Mniejszą wersję bukietu przygotowaliśmy dla świadkowej.

Pan młody i świadek otrzymali eleganckie butonierki komponujące się z bukietem panny młodej.

Na sali weselnej – w której rolę wcieliła się dostojna Forteca prowadzona przez rodzinę Kręglickich, dumnie prezentowały się pastelowe dekoracje.

Na stołach gości weselnych stanęły szklane lampiony z świecami ozdobione delikatnymi wiankami z róż, eustom i goździków oraz gipsówki. Światła wieczornej imprezie dodawały też świeczniki z tealightami.

Stół pary młodej również zyskał delikatną dekorację z gipsówki i eustom. Kwiaty pojawiły się też w szklanych banieczkach.

Do Fortecy para młoda weszła przez mostek nad fosą. Udekorowaliśmy go romantycznymi wiankami z gipsówki oraz białymi latarenkami. Było ślicznie!

To wesele udekorowaliśmy także pod kątem papeterii ślubnej.

Wspólnie z panną młodą zecydowałyśmy, iż do delikatnej koncepcji wybranej na wesele najbardziej pasować będzie kolekcja Ombre w odcieniu pastelowego różu.

Różowe zygzaki ozdobiły więc winietki ślubne, plan stołów, numery stołów oraz papierowe proporczyki ozdabiające słodkości.