Wesele w stylu „vintage” w Złotopolskiej Dolinie

Złotopolska dolina, gdzie odbywało się wesele, to sala położona wśród brzozowego lasku. To ona stała się miejscem wrześniowego wesela w stylu „vintage”.

Elegancko nakryte stoły udekorowaliśmy delikatnymi eustomami i różami w pastelowych barwach w słoiczkach ozdobionych wstążkami. Modne słoiczki były nutką w stylu vintage. Aby kwiaty były bardziej widoczne ustawiliśmy je na ozdobnych pudełkach w odcieniach różu i srebra.

Stół młodej pary ozdobiła kwiatowa girlanda z róż i hortensji oraz srebrnych sukulentów. Kwiaty w słoiczkach ozdobiły także kominek za młoda parą.

Słodki bufet, specjalnie dla gości weselnych ozdobiliśmy „pudełkowymi tortami” oraz girlandą tworząca napis „Love is sweet”.

Bukiet panny młodej był zaprojektowany tak by pasował do sukni ślubnej ozdobionej piórami i kryształkami.  Skomponowaliśmy go z pastelowych róż, frezji i srebrnych sukulentów oraz ozdobiliśmy piórami i kryształkami.

Eleganckie, pastelowe butonierki ozdobiły męskie garnitury.

By tradycji stało się za dość, goście obsypali młodych małżonków płatkami kwiatów z bardzo romantycznych rożków kwiatowych.