Wesele z motywem kawy!

Motyw przewodni na ślub i wesele najczęściej inspirowany jest tym co łączy narzeczonych, ich wspólną pasją i zamiłowaniami. Tym razem motyw ślubny wynikał więc z zamiłowania do kawy, a w szczególności czarnej kawy!

Piękne pomysły wymagają czasem wielce kreatywnego podejścia, bowiem kwiaty w kolorze ciemnej kawy występują nader rzadko. Dyskutując z przyszłymi małżonkami zdecydowaliśmy się na połączenie bieli i fioletu w kwiatach z kawowymi dodatkami.

Na stołach gości weselnych w domu bankietowym „Królewska” pojawiły się więc dekoracje weselne w formie bukietów w filiżankach ozdobionych kwiatami niczym mleczną pianką oraz woreczki z kawą, a do tego kawowe cytaty dla gości ukryte pod kieliszkami i kawowe nazwy stołów. Na stołach gości weselnych znalazły się także prezenciki dla gości czyli mini pakunki z kawą ozdobione pieczątką z datą ślubu Natalii i Rafała!

Na stole pary młodej również wylądowały urocze dekoracje weselne czyli kwiatowe filiżanki i kawowe woreczki – ależ pachniało!

Dla rodziców młodych małżonków powstały piękne kwiatowe pudełka misternie ozdobione ziarenkami kawy, na słodkim bufecie stanęły zaś oprawione w ramki plakaciki z motywami kawowymi oraz imponująca kwiatowa kula.

Dla panny młodej i druhny powstały piękne, delikatne, biało-fioletowe bukiety astrów, zatrawianów, goździków i róż ozdobione kawowymi wstążkami i tajemniczym:) motywem ptaszków!