Wesele z motywem malin

Wesele z malinowym motywem w Hotelu na Uboczu w warszawskim Wilanowie.

By udekorować salę na wesele skomponowaliśmy podwyższone bukiety z malinowych hortensji ozdobione kremowymi gałązkami, na których przycupnęły malinki. Na stołach gości weselnych zagościły dodatkowo małe malinowe prezenciki z uroczymi karteczkami – podziękowaniami, a także malinowe numery stołów, pasujące do tablicy z planem sali ozdobionej malinowymi motywami.

Stół pary młodej udekorowaliśmy malinową girlanda z hortensji, goździków, róż i innych gatunków. Girlanda ozdobiona była drobnymi świeczkami. Za stołem pary młodej zawisły szklane banieczki z malinowymi kwiatami w środku.

Dla wszystkich gości weselnych, w cichej salce powstał urokliwy słodki bufet ozdobiony papierowa girlanda z napisem „miłość jest słodka” oraz świeżymi kwiatami w bukietach i tiulowymi pomponami. Umiarkowanie estetyczną, brązową ściankę, przysłoniła i ożywiła kaskada wstążek w malinowych odcieniach. Tiulowe pompony ozdobiły także drzewka w ogrodzie przy sali weselnej.

Do kościoła pw. św. Anny panna młoda pojechała z pięknym malinowo kremowym bukietem z hortensji, róż piwoniowych wzbogaconym dojrzewającymi malinami. Dla pana młodego i rodziny przygotowaliśmy malinowe butonierki, a dla świadkowej i druhen bransoletki kwiatowe.

Ach słodkie maliny!