Wesele w Villa Riccona we wszystkich odcieniach różu

Na wesele w Villi Riccona w deszczową sobotę zagościły wszystkie odcienie różu!

Dla uroczej panny młodej i świadkowej przygotowaliśmy piękne kremowo-różowe bukiety ślubne z kilku gatunków róż i eustomy z rączką ozdobioną delikatnymi falbankami.

Dla pana młodego – oczywiście butonierka ślubna do kompletu, a dla świadkowej – różowa ślubna bransoletka upleciona z kwiatów.

Kościół na Placu Trzech Krzyży w Warszawie udekorowaliśmy delikatnie szklanymi lampionami, a na ławeczkach zawisły białe kokardy z bukiecikami z białych goździków.

Gdy goście zawitali na wesele w Villa Riccona pod Warszawą, wkroczyli wprost do różowego królestwa.

Każde z krzeseł ozdobiliśmy intensywnie różowymi szarfami, a na stołach gości weselnych stanęły podwyższone kompozycje z przepięknych różowych hortensji i kremowych gałązek. Na gałązkach przysiadły małe ptaszki. Dla gości weselnych przygotowaliśmy malutkie prezenciki – ciasteczka makaroniki. Na stołach znalazło się także indywidualnie projektowane menu oraz numery stołów z motywem malin.

Stół pary młodej ozdobiły szklane banieczki z kwiatami oraz szklane lampiony z świecami wśród różowych kwiatów.

Dla weselników udekorowaliśmy również weselne bufety. Stanęły na nich duże kompozycje z kryształkami oraz miniaturowe buteleczki z różnymi gatunkami różowych kwiatów, a także ozdobione różowe słodkości i praktyczne menu z motywem malin.

Niestety deszcz pokrzyżował odrobinę plan wystawnych dekoracji w ogrodzie, ale tiulowe pompony nawet przy pochmurnym niebie pięknie prezentowała się powieszone na drzewach.

Ach, ależ to było różowe wesele.